2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybarzowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Ustawiacz wtryskarek| umowa o pracę| Rybarzowice/praca na produkcji

Lokalizacja

Rybarzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Prosperplast powstała w 1993 roku jako producent estetycznych i praktycznych przedmiotów z tworzyw sztucznych do domu i ogrodu. Są to m.in. donice, kompostowniki, skrzynki narzędziowe i artykuły dla dzieci. Od samego początku Firma stara się być w swojej branży możliwie jak najbardziej innowacyjna, przewidująca trendy oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Ustawiacz wtryskarek

 Miejsce pracy: Rybarzowice

 Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę w nowoczesnej i rodzinnej firmie z 30 letnim stażem na rynku,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,

  • możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych  i zaangażowanych w powierzone zadania pracowników,

  • możliwość wyboru pomiędzy różnymi systemami pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • różnorodny pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie NNW, opieka medyczna, karta sportowa).

Zakres obowiązków będzie należało:

  • pełna obsługa wtryskarki ( nastawianie i regulacja  parametrów pracy maszyn, wymiana matryc, optymalizacja pracy maszyny, samodzielne uruchamianie produkcji),

  • przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie,

  • przezbrajanie i drobne naprawy form.

 Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych,

  • zaangażowania w powierzone zadania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Administratorem danych osobowych jest PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. z siedzibą 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, tel. 33 499 92 99.

Lokalizacja

Rybarzowice,

Śląskie

Śląskie, Rybarzowice
ID: 819131839