2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 06 czerwca 2024

Ustawiacza w obrębie bocznicy kolejowej w Chorzowie

Wynagrodzenie

50 - 52 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • praca przy manewrach na bocznicy kolejowej w Chorzowie;

  • rozłączanie i łączenie wagonów;

  • obsługiwanie rozjazdów kolejowych;

  • zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem;

  • organizowanie i nadzorowanie prac drużyny manewrowej;

  • koordynowanie pracy lokomotyw podczas wykonywania prac przy zestawianiu wagonów w składy pociągowe.

Oczekiwania:

  • świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko ustawiacza;

  • dobra organizacja pracy własnej oraz drużyny manewrowej;

  • umiejętność podejmowania decyzji;.

Oferujemy:

  • pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa)

  • pracę na terenie firmy w Chorzowie;

  • parking pracowniczy.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918677552