2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Tychy
Dodane 17 kwietnia 2024

utrzymanie czystości w Centrum Medyczne Inmedico w Tychach .

Wynagrodzenie

33,37 - 33,85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu Centrum Medyczne Inmedico

  • Sprzątanie pomieszczeń (biurowych, socjalnych, łazienek, korytarzy,gabinetów)

  • Obsługa urządzeń do sprzątania (np. mopa ,wózka lub czasem maszyny czyszczącej)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym w godzinach określonych przez pracodawcę pomiędzy 7.00 - 20.00).

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność organizacji czasu oraz pracy jest bardzo ważna !!

Szukam dwóch osób do pracy polegającej na intuicyjnym sprzątaniu w centrum medycznym, nie mamy tam sztywnych ram , sprzątanie polega na utrzymaniu w czystości miejsc które tego wymagają w danym momencie oraz miejsca których czystość wynika z zakresu wykonywanej usługi

Potrzebna jest samodyscyplina oraz motywacja do pracy, uczciwość i kultura osobista w kontakcie z innymi osobami .

Praca nie jest ciężka, ale wymagająca wykazania zainteresowania i osobistego zaangażowania zapraszam osoby które traktują obowiązki poważnie

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912429611