2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Krapkowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Utrzymanie Ruchu: Automatyk - Metsä Tissue Krapkowice

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do naszego działu Utrzymania Ruchu zatrudnimy Automatyka

Zadania:

  • nadzór nad ciągłością pracy parku maszynowego

  • usuwanie awarii, prace konserwacyjne i zapobiegawcze

  • modernizacja urządzeń i systemów

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • szkolenia specjalistyczne

  • dodatek za pracę zmianową

  • dodatek za dojazdy do pracy

  • opiekuna wdrożenia na stanowisko pracy przez pierwsze 3 miesiące

  • premię kwartalną

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, Fundusz Zdrowotny, "wczasy pod gruszą", dopłata do wypoczynku dla dzieci, zniżki na firmowe produkty, program rekomendacji pracowniczych)

Dlaczego Metsä?

Metsä Tissue Krapkowice to producent papierów higienicznych - część międzynarodowej organizacji Metsä Group. Nasze działania opierają się na zrównoważonych wartościach, odnawialnych surowcach oraz wysokich standardach etycznych.

Sposób aplikowania:

wyślij CV poprzez olx.

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 663282554