2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Krapkowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Utrzymanie Ruchu - Mechanik - Metsä Tissue Krapkowice Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Metsä Tissue to główny dostawca papierów higienicznych dla europejskich gospodarstw domowych oraz odbiorców przemysłowych, a także jeden z największych na świecie dostawców papierów do gotowania i pieczenia. Nasze główne marki to Mola, Katrin, Lambi, Serla, Tento oraz SAGA. W zakładach produkcyjnych działających w pięciu krajach firma Metsä Tissue zatrudnia łącznie około 2750 osób.

Opis stanowiska pracy:

Na przyszłym stanowisku będziesz odpowiedzialny za nadzór nad ciągłością pracy parku maszynowego oraz podejmowanie działań prewencyjnych i remontowych.

Zakres obowiązków:

·      nadzór nad ciągłością pracy parku maszynowego

·      usuwanie awarii, prace konserwacyjne i zapobiegawcze

·      weryfikacja stanu technicznego maszyn

·      prowadzenie przeglądów okresowych maszyn

·      modernizacja urządzeń

·      kontakt z serwisami technicznymi

·      prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania

·      min. wykształcenie kierunkowe zasadnicze zawodowe

·      gotowość do pracy w systemie zmianowym

·      doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane

·      podstawowa znajomość układów hydraulicznych

·      uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę mile widziane

Oferujemy:

·      stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie

·      wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia w ramach obowiązujących widełek płacowych

·      szkolenia specjalistyczne

·      dodatek za pracę zmianową + premię kwartalną

·      bogaty pakiet socjalny (Multisport, Fundusz Zdrowotny, "wczasy pod gruszą", dopłata do wypoczynku dla dzieci, paczki świąteczne, itp.)

Sposób aplikowania: przez portal OLX

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 629231881