2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Sochaczew
Dodane 26 kwietnia 2024

Utrzymanie Ruchu od 6200 do 7000 brutto, dowóz, UoP, awans

Wynagrodzenie

6 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę u pracodawcy. Firma znajduje się w Grodzisku Mazowieckim.

Naszym klientem jest stabilny pracodawca, firma rodzinna, która od 35 lat rozwija działalność w obszarze produkcji spożywczej na rynku polskim i międzynarodowym. Klient zatrudnia ok. 400 osób i oferuje bogaty pakiet socjalny.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia bezpośrednio u klienta;

  • wszelkie składki odprowadzane od pierwszego dnia pracy;

  • premię do 2000 brutto;

  • podwyżkę po okresie próbnym;

  • Zakładowy Fundusz Socjalny - bonus na Święta Bożego Narodzenia - 1500-1900 zł "na rękę" uzależnione od wysokości zarobków na 1 członka rodziny;

  • w pełni płatne nadgodziny - pracownicy sami zgłaszają się do prac dodatkowych w soboty i niedziele;

  • realną możliwość rozwoju na stanowisku mechanika, elektromechanika i automatyka;

  • pracę od poniedziałku do piątku w 3 zmianach, godzinach 6-14-22, zmiana co tydzień;

  • dofinansowanie dojazdów do pracy lub autobus pracowniczy z miejscowości: Gąbin, Topólno, Czyżew, Sanniki, Lipińskie, Lwówek, Krubin, Żdżarów, Rozlazłów,  Kąty, Wymyśle, Iłów, Sochaczew, Teresin, Kaski, Bronisławów, Kaski, Paprotnia, Piorunów, Bieniewice, Żyrardów.

  • opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na wózki widłowe;

  • dokładne i wielotematyczne szkolenia wprowadzające, które trwa 6 mc., wdrożenie przez lidera i wsparcie kolegów; początkowo praca przy obsłudze maszyn żeby je poznać.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników na produkcji poprzez dbanie o poprawność działania maszyn poziomych i pionowych, linii produkcyjnych, maszyn półautomatycznych i automatycznych takich jak: saszetkarka, stickerka, napełniaczka, pakowaczka, foliarka; kamera wizyjna, wykrywacz metali;

  • wymianę rolek folii, sprawdzenie poprawności ustawienia, regulację pozycji folii;

  • ustawienie temperatury zgrzewów, weryfikację poprawności zgrzewu; podłączenie, czyszczenie układu i zgrzewadeł;

  • wprowadzenie, zmiana, poprawienie wybijanej daty produkcji / dostępności do spożycia; ustawienie roli z naklejkami tzw. stickerami; weryfikację dat;

  • sprawdzenie systemów wizyjnych;

  • ustawienie maszyny do mycia i dezynfekcji; nadzór nad procesem mycia; sprawdzenie próbek chemii do mycia i dezynfekcji;

  • weryfikacja i ustawienie przepływów w instalacji maszyny i pompach;

  • weryfikacja i ustawienie poprawności działania detektora metali; kalibracja;

  • uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych i pakujących np. kubki, kartony; sprawdzenie pakieciarek;

  • weryfikacja uzyskania gramatury, sprawdzenie poprawności zamknięcia różnych opakowań: saszetek, kubeczków, wiaderek, butli, słoików;

  • praca jako pomocnik mechanika.

Wymagania:

  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym 6-14; 14-22; 22-6 od poniedziałku do piątku.

  • wykształcenie techniczne: mechanika, elektromechanika, automatyka lub inne techniczne; widziane osoby dopiero po szkole;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 888618123