2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ligota-Panewniki
Dodane 08 kwietnia 2024

Uwaga! Poszukujemy Superbohatera Wzroku! - Asystent/ka lekarza

Lokalizacja

Katowice, Ligota-Panewniki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Centrum Okulistyki OKOLUX i zostań częścią czegoś WIELKIEGO!

Przywracamy wzrok i szukamy do tego pasjonatów!

W Centrum Okulistyki OKOLUX w Katowicach odmieniamy życie pacjentów, przywracając im doskonały wzrok dzięki laserowej korekcji. Nasz zespół to zgrana ekipa pełna pasji i zaangażowania, która każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami. Szukamy do nas asystenta lekarza, który razem z nami będzie tworzyć niezwykłe historie i zmieniać świat na lepsze.

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole pod okiem doświadczonych koleżanek i kolegów.

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie.

  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Możliwość nauki i poszerzania swoich kwalifikacji.

Czego oczekujemy?

  • Chęci do nauki i podejmowania wyzwań.

  • Umiejętności pracy z ludźmi i pozytywnego nastawienia.

  • Dobrej organizacji pracy i sumienności.

  • Wysokiej kultury osobistej.

  • Umiejętności obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji medycznej w gabinecie

  • dbanie o czystość gabinetu

  • rejestracja pacjentów

  • potwierdzanie wizyt

Rodzaj pracy: zlecenie lub umowa o pracę

Wymiar pracy: minimum 80-120 godzin miesięcznie, poniedziałek do piątku.

Godziny pracy: Centrum działa w godzinach 8-21. Praca zarówno w godzinach rannych, jak i popołudniowo-wieczornych. Dlatego też optymalnie poszukujemy kandydata, który jest dyspozycyjny w tygodniu w godzinach 8-21. Weekendy mamy wolne.

Jeśli jesteś:

  • Osobą pełną zapału i optymizmu.

  • Gotową do działania i nie boisz się wyzwań.

  • Chcesz pomagać ludziom i zrobić coś dobrego dla świata.

To wyślij swoje CV i list motywacyjny.

Czekamy na Ciebie!

Dołącz do nas i zobacz, jak wiele możesz osiągnąć.

  • W naszej klinice nuda nie istnieje!

  • Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, ale też z humorem!

  • Szukamy osób, które chcą się z nami rozwijać i uczyć!

  • Jeśli jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę i chcesz zrobić coś WIELKIEGO, to aplikuj do nas!

Powodzenia w rekrutacji!

Do zgłoszenia należy przesłać CV ze zdjęciem i dotychczasowym doświadczeniem oraz ukończoną edukacją. Prosimy podać, czy kandydat posiada status studenta i do kiedy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Ligota-Panewniki
ID: 908968804