2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Golub-Dobrzyń
Dodane 19 kwietnia 2024

Uwaga ! Pracownik Loombardu GOLUB-DOBRZYŃ

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na 3/4 etatu. ( Olx nie ma opcji wybrania opcji umowy o pracę innej niż pełny etat )

Działamy w branży usług finansowych od ponad 20 lat.

Jest to największa sieć tego typu placówek w Polsce i jedna z największych w Europie.

Dzięki temu możesz nauczyć się jak działać w tej branży, jak rozmawiać z klientem, jak negocjować i jak zarabiać.

W związku z rozwojem sieci poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik Loombardu w GOLUB-DOBRZYŃ

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- system szkoleń, które finansujemy

- możliwość rozwoju,

- premie sprzedażowe,

- pracę w miłym, młodym zespole,

- elastyczne godziny pracy,

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oczekujemy:

- podstawowej znajomości obsługi komputera,

- dyspozycyjności,

- mile widziana znajomość branży RTV, AGD itp. oraz portalów internetowych takich jak allegro, olx itp.

- a przede wszystkim... chęci do pracy,

Zadania:

-Profesjonalna obsługa klienta

-Aktywna sprzedaż produktów na punkcie i stronie internetowej

-Dbanie o estetykę ekspozycji na punkcie

Nie szukamy pracowników sezonowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odwiedź naszą stronę: www.loombard.pl

Wyślij do nas CV ze zdjęciem przez OLX

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Majestik Zientarski spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 912906949