2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Warszawa
  7. Grafika - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

UX/UI designer - pomoc w projekcie ASAP

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujemy UX/UI designer-a do pomocy w realizacji projektu skupionego wokół AI. Szukamy osoby która będzie mogła szybko w kolejnych dniach pomóc w projekcie.

Szukamy osoby która może pomóc w pracach w ten weekend, 8h dziennie sobota i niedziela.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Figmy,

  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • biegłość w zarządzaniu własnym czasem, listą zadań do wykonania,

  • pozytywne nastawienie do świata,

  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów aplikacji, portfolio,

Opis stanowiska:

  • praca polega na wsparciu w projektowaniu zarówno aplikacji backend, frontend, jak i aplikacji mobilnej,

Warunki finansowe:

  • stawka do ustalenia w zależności od doświadczenia i umiejętności,

  • pracujesz zdalnie nie musisz być u nas w biurze, w Warszawie,

  • możliwość pracy w różnych godzinach (jeśli np kończysz studia dzienne),

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 843195755