2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nałęczów
Dodane 26 kwietnia 2024

Uzdrowisko Nałęczów zatrudni Konserwatora kotłowni

Lokalizacja

Nałęczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A jest firmą z ponad  dwustuletnią tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji kardiologicznej oraz organizacji pobytów rehabilitacyjno – uzdrowiskowych. Oferujemy szeroki wybór naturalnych metod leczenia, profilaktyki zdrowotnej oraz zabiegów SPA.  Nasze Uzdrowisko zapewnia bogate zaplecze hotelowo – restauracyjne w obiektach: Termy Pałacowe, Pawilon Angielski, Stare Łazienki oraz posiadamy do dyspozycji gości Kompleks Wodny Atrium,   strefę SPA, salon kosmetyczny i fryzjerski.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konserwator kotłowni

Miejsce pracy: Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A

woj. lubelskie

Wymagania:

·         wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

·         świadectwa kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją, konserwacją instalacji w branży elektrycznej lub sanitarnej

·         posiadanie niezbędnej wiedzy i umiejętności do wykonywania prac konserwacyjnych i montażowych  zgodnych z zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej, ekonomicznej efektywności , przepisami bhp, ppoż. i ochrony środowiska

·         posiadanie uprawnień elektrycznych SEP (E) do 1kV

·         posiadanie doświadczenia na takim lub pokrewnym stanowisku

·         solidność, odpowiedzialność, wysoka  kultura osobista

·         dobra organizacja czasu pracy

·         umiejętność pracy w zespole

Zadania:

·         monitoring i kontrola stanu technicznego urządzeń

·         konserwacja i bieżące naprawy elementów instalacji technicznych

·         utrzymanie sprawności technicznej instalacji: zimnej i ciepłej wody, technologii basenowej, kanalizacyjnej, elektrycznej, gazowej, grzewczej.

Oferujemy:

·         Ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu

·         Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

·         Możliwość zdobycia doświadczenia

·         Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie na dokumentach klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A., Al. Kasztanowa  2, 24-150 Nałęczów przez okres najbliższych 12 miesięcy. W przypadku dołączenia do CV mojego zdjęcia, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych."

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. z siedzibą w Nałęczowie przy Al. Kasztanowej 2, 24-150 Nałęczów. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia procesu obecnej rekrutacji lub w przypadku udzielonej zgody kandydata na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres najbliższych 12 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Lokalizacja

Nałęczów,

Lubelskie

Lubelskie, Nałęczów
ID: 914459760