2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łomża
Dodane 16 kwietnia 2024

VIKING POINT szuka sprzedawcy! Dołącz do #vikingteam!

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Viking Point to stacjonarne punkty Kuchni Vikinga - sklepy z odżywkami, suplementami oraz gotowymi posiłkami cateringu. Klimatyczne miejsce, w którym zaopatrzysz się w pełnowartościowe dania i każdego rodzaju suplementy diety. Dynamicznie rozwijamy naszą sieć - obecnie nasze "Pointy" znajdują się w Białymstoku, Warszawie, Olsztynie, Łomży, Suwałkach, Gdańsku, Sokółce, Ostrołęce, Ełku, Wrocławiu, Lublinie, Bielsku Podlaskim, Kielcach, Gliwicach, Siedlcach oraz Radomiu, Wołominie. Jeśli tak samo jak my lubisz sport, interesujesz się zdrowym stylem życia i lubisz pracę z ludźmi - prześlij swoje CV i dołącz do #vikingteam!

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż suplementów witaminowych

  • sprzedaż posiłków Kuchni Vikinga

  • doradztwo i pomoc w wyborze suplementów diety

  • utrzymywanie porządku w sklepie i dbanie o stanowisko pracy

  • sprzedaż wysyłkowa asortymentu sklepu

Nasze wymagania:

  • wiedza o suplementach diety (min. podstawowa)

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • komunikatywność i punktualność

  • wysoka kultura osobista

  • zainteresowanie zdrowym stylem życia i branżą fitness

  • status studenta

To oferujemy:

  • praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-20 od poniedziałku do piątku) oraz w soboty

  • bardzo dobre wynagrodzenie

  • premia uznaniowa

  • przyjazna atmosfera w młodym zespole

  • zniżki pracownicze na asortyment sklepu oraz catering Kuchnia Vikinga

  • praca w dynamiczne rozwijającej się firmie

  • możliwość awansu w ramach struktury firmy

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 912141003