2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
Dodane 30 kwietnia 2024

Visual Merchandiser Salonu MEDICINE | Płock Galeria Wisła

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nie możesz patrzeć na nijakie ekspozycje? Wiesz, że kupuje się oczami? Masz dobry gust i poczucie estetyki?

Mamy dla Ciebie propozycję.

Dołącz do Medicine - najbardziej kreatywnej marki modowej w Polsce!

Twórz ją u podstaw, zajmując się sklepem jak swoim drugim domem!

Visual Merchandiser Salonu MEDICINE | Płock - Galeria Wisła

Twoje zadania:

• Odpowiadasz za atrakcyjną ekspozycję, zgodną ze standardami Medicine

• Dbasz, by ubrania były zawsze dostępne dla Klientów

• Śledzisz trendy VM i prowadzisz szkolenia dla zespołu

• Dzielisz się z Klientami wiedzą na temat produktów i kolekcji specjalnych

Nasze oczekiwania:

Masz doświadczenie na stanowisku VM w branży modowej i lubisz dzielić się wiedzą

• Przekładasz analizy i wyniki na atrakcyjną ekspozycję

• Znasz trendy i posiadasz wysoko rozwinięte poczucie estetyki

• Dogadujesz się z ludźmi i lubisz pracować w zmiennym otoczeniu

Zapewniamy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjny system premiowania

• Profesjonalne szkolenia firmowe i możliwość rozwoju

• Grafik dopasowywany do potrzeb

• 40% rabatu na produkty Medicine w salonach

• 35% rabatu na produkty zakupione online

• Kartę MultiSport

• Ubezpieczenia grupowe oraz Pracowniczy Program Emerytalny PPE

• Opiekę medyczną w Lux Med na preferencyjnych warunkach

• Dostęp do platformy do nauki języków obcych

W Medicine nie liczą się wiek, płeć, doświadczenie, wyznanie czy poglądy polityczne.

Dla nas ważna jest pasja. Wierzymy w Ciebie i czekamy na Twoje zgłoszenie.

Widzimy Cię u nas!

Odezwiemy się do wybranych osób. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 910577471