2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Wagowa Produkcji / Rozliczająca

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie do naszego Oddziału w Starachowicach poszukujemy

kandydatki/kandydata do pracy na stanowisko:

WAGOWA PRODUKCJI / ROZLICZAJĄCA

miejsce pracy: Starachowice

Główne zadania:

  • Rejestracja i ważenie towaru

  • Przygotowanie towaru i realizacja zamówień

  • Właściwe oznakowanie towaru i kontrola towaru zapakowanego

  • Rozliczanie wykonanych ważeń pod koniec zmiany

  • Nadzór nad krytycznym punktem kontroli

Wymagania:

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa excel

obsługa komputera

·        dokładność i sumienność

  • gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej, międzynarodowej organizacji

  • umowę o pracę

  • bogaty pakiet socjalny

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie CV  na adres mailowy

lub złożenie osobiście w Dziale Personalnym w siedzibie firmy

tel. 78*******90, 79*******55

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli:

  • zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Morlinach moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

  • iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 714461561