2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Wadowice Górne
Dobrowolscy Sp. z o.o.
Dodane 30 maja 2024

Wędzarz w przetwórstwie mięsnym

Wynagrodzenie

5 000 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wadowice Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Przetwórstwa i Konfekcji, których obowiązki będą polegały na:

  • Obsłudze komór wędzarniczych (ustawienie odpowiednich programów po uprzednim szkoleniu),

  • Zapewnieniu wymaganej rotacji surowca przygotowanego do wędzenia,

  • Kontroli zadanych procesów na urządzeniach,

  • Dbaniu o czystość urządzeń i w obszarze komór wędzarniczych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w warunkach o wysokich wymaganiach sanitarnych - odzież ochronna, rękawiczki, czepki, maseczki - to nasza codzienność, ponieważ utrzymanie najwyższej jakości wyrobów jest naszym głównym celem.

  • Pracy często na stojąco i przy wysokich temperaturach.

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Chęci rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Wędarza lub w zakładzie przetwórstwa mięsnego.

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń wędzarniczych.

  • Znajomość technologii wędzenia mięsa.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Darmowe drugie śniadania.

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych - ubezpieczenie grupowe, wsparcie socjalne, kartę Medicover Sport, bony świąteczne i okolicznościowe, integracje i wiele więcej.

  • Opiekuna, który pomoże Ci we wdrożeniu, wsparcie kierownika i doświadczonego zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży mięsnej.

  • Szkolenia z zakresu wędzenia i przetwórstwa mięsa.

Lokalizacja

Wadowice Górne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wadowice Górne
ID: 917121990