2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Ciechanów
Dodane 02 kwietnia 2024

Weekendowa zatrudni DOSTAWCĘ PIZZY na czw./niedz. 3600/5100 NETTO.

Wynagrodzenie

3 600 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twoje wynagrodzenie zależy od wypracowanych dni.

Praca od czwartku do niedzieli. Food Empire Spółka Z O.O. zatrudni do pracy w pizzerii Weekendowa.

Stanowisko dostawca:

16 dni pracy w miesiącu. Jeśli w miesiącu przypada więcej czwartków, piątków, sobót i niedziel to kwota wynagrodzenia adekwatnie rośnie.

Niektóre obowiązki na stanowisku dostawca:

- dostarczanie pizzy do klienta,

- składanie kartonów,

- przyjmowanie zamówień przez telefon,

- nalewanie sosów do pojemników,

- prace porządkowe,

- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Warunki KONIECZNE na stanowisko „dostawca” to:

- własny samochód,

- dyspozycyjność (czwartek - niedziela),

- uczciwość,

- punktualność,

- preferujemy osoby niepalące (nie tylko w pracy),

- wysłanie CV wraz ze zdjęciem w odpowiedzi na OLX. Mile widziane:

- mile widziana książeczka sanepidowska.

Nie musisz posiadać doświadczenia w pracy jako dostawca pizzy. Wszystkiego Cię nauczymy. Szukamy osób, które chcą pracować CZTERY DNI W TYGODNIU. (czwartek, piątek, sobota, niedziela)

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 909050835