2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Canal Plus
Dodane 25 kwietnia 2024

WEJHEROWO Konsultant CANAL+ Bardzo Wysokie Zarobki, Elastyczny grafik

Wynagrodzenie

6 500 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy konsultantów do pracy w Salonie Premium Platformy CANAL+ w C.H. JANTAR WEJHEROWO.

# Co oferujemy:

  • Praca w Salonie Premium CANAL+ w jednej z czołowych lokalizacji w Polsce

  • Szeroki zakres szkoleń wstępnych

  • Preferencyjne pakiety: prywatnej opieki medycznej i sportowej

  • Darmową telewizję premium do domu

  • Sprzedaż markowego, popularnego i atrakcyjnego produktu

  • Stałą, stabilną, długoterminową bardzo ciekawą pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach z technik sprzedaży zarówno na miejscu jak i podczas wyjazdów

  • Bycie szefem swojego własnego miejsca pracy

  • Wysokie wynagrodzenie, które będzie uzależnione wyłącznie od Ciebie

## Wynagrodzenie składa się:

  • Z wysokiej pensji podstawowej godzinowej, niezależnej od wyników sprzedaży

  • Bardzo wysokiej prowizji w systemie motywacyjnym, przyznawanej za wszystkie operacje abonenckie (nowa umowa, przedłużenia kontraktów, dosprzedaż opcji) Nie jest to system premiowy - prowizję otrzymujesz od każdej wykonanej operacji !

  • Prowizji za sprzedaż akcesoriów

## Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera

  • Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami i dużej komunikatywności

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Chęci do pracy i dążenia do wysokich zarobków

  • Otwartości na szkolenie z technik sprzedaży

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży podobnych usług (np. telefonia komórkowa)

  • Werwy i dużo uśmiechu :)

Obowiązki:

  • Praca polega na aktywnej sprzedaży usług cyfrowej platformy telewizji satelitarnej oraz Internetu i telefonu

  • Obsługa abonentów w punkcie oraz aktywna praca na słuchawce z bazą abonencką, w ustandaryzowanym procesie sprzedażowym

  • Praca w nowoczesnym multimedialnym salonie

  • Praca w godzinach otwarcia salonu z możliwością elastycznego układania grafiku.

  • Kontakt telefoniczny z bazą abonencką

  • Praca na pełen etat

  • Szkolenie swoich technik sprzedaży

Jestem zainteresowany/a, co dalej?

Prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem jako odpowiedź na ogłoszenie.

## UWAGA!

## KONIECZNIE PROSIMY NAPISAĆ KILKA ZDAŃ O SOBIE:

np. dlaczego to stanowisko jest odpowiednie dla Ciebie. To jak opiszesz swoją osobę jest ważniejsze niż CV.

Do dokumentów prosimy koniecznie dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeżeli zostaniesz wybrany/a poprosimy Cię o przybycie na krótką rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 912698576