2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Komorniki
Dodane 02 maja 2024

Werner Sp.z.o.o. Sp.K. zatrudni Pracownika Administracyjno - Biurowego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Firma Werner Sp. z.o.o. Sp.K. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko administracyjno-biurowe . Praca w siedzibie w firmy w Komornikach k. Poznania.

Podstawowe obowiązki:

-bieżąca obsługa Klientów i biura

-przygotowywanie ofert dla Klientów

-obsługa wewnętrznych programów firmy

-utrzymanie biura i dokumentów w należytym porządku

Od kandydata oczekujemy:

-dobrej obsługi komputera , arkusza kalkulacyjnego i innych programów do edycji tekstów (word, itp)

-dobrej organizacji, skrupulatności i samodzielności w działaniu

-chęci do nauki

-uczciwości, sumienności i punktualności

Oferujemy:

-atrakcyjną umowę o pracę

-stabilne warunki zatrudnienia

-wdrożenie i kompleksowe szkolenie w zakresie codziennych obowiązków

-pracę w zgranym zespole.

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-benefity

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ) na adres e-mail Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)”.Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem )

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 725503158