2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Legnica
wezi-tec
Dodane 24 kwietnia 2024

wezi-tec Inżynier Automatyzacji Procesu (Konstruktor)

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Modernizacja i optymalizacja maszyn i przyrządów produkcyjnych;
  • Analiza bieżących procesów produkcyjnych, planowanie i wdrażanie optymalizacji na stanowiskach montażowych;
  • Wspieranie działu IE i DUR w bieżących działaniach;
  • Projektowanie optymalizacji i modernizacji (CAD);
  • Udział w uruchomieniu stanowisk montażowych;
  • Planowanie i wdrażanie szkoleń w dziale UR;
  • Modyfikacja dokumentacji 2D/3D.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie min. 3 lata w dziale inżynieryjnym lub utrzymania ruchu;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym poruszanie się po dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Legnica
ID: 912383457