2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kożuchów
wezi-tec
Dodane 02 maja 2024

wezi-tec Lider Działu Logistyki

Lokalizacja

Kożuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników;
  • Przyjęcie i księgowanie towaru zgodnie z dokumentacją otrzymaną od przewoźnika;
  • Przygotowanie i realizacja wysyłki wyrobów gotowych;
  • Koordynowanie działań logistycznych mających na celu zapewnienie ciągłości produkcji;
  • Nadzór nad prawidłowym przepływem towaru między magazynami,
  • Przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji na magazynie
  • Tworzenie i udoskonalenie procesów logistycznych;

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość języka: angielskiego poziom średnio-zaawasowany (lub niemieckiego);
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania personelem;
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi;
  • Znajomość programów Excel, Word;
  • Znajomość systemów magazynowania i skanowania;
  • Znajomość systemu SAP mile widziana.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kożuchów,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Kożuchów
ID: 914446046