2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 25 kwietnia 2024

Wicedyrektor w przedszkolu w Krakowie (Ruczaj)

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem przedszkoli Pluszowy Miś poszukujemy osoby na stanowisko wicedyrektora do nowo otwieranej placówki znajdującej się w Krakowie przy ul. Ruczaj.

Poszukujemy komunikatywnej, charyzmatycznej i otwartej osoby, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Twój zakres obowiązków:

• współtworzenie i zarządzanie przedszkolem,

• zarządzanie zespołem,

• organizacja pracy przedszkola zgodnie z obowiązującymi procedurami,

• prowadzenie dokumentacji placówki, w tym przebiegu nauczania dzieci,

• kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,

• sprawowanie nadzoru pedagogicznego,

• reprezentowanie przedszkola w kontaktach z firmami i instytucjami zewnętrznymi,

• współpraca z nauczycielami, rodzicami i opiekunami,

• rekrutacja dzieci do przedszkola,

• dbałość o stały rozwój placówki.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe: zarządzanie w oświacie oraz pedagogika przedszkolna – mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne,

• zaangażowanie w powierzone zadania,

• umiejętność zarządzania zespołem,

• wysoki poziom kultury osobistej,

• mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku,

To oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• bardzo dobre warunki finansowe (zależności od doświadczenia),

• wysoka decyzyjność,

• możliwość rozwoju osobistego,

• współpraca z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną

• współpracę z zespołem specjalistów; psycholog, logopeda, pedagog specjalny

• miłą i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za pośrednictwem formularza.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 914397456