2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 02 maja 2024

wiertacz - odwierty pod pompy ciepła

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma RS DRILL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko WIERTACZ do pracy na terenie całego kraju.

Szukamy także osób bez doświadczenia na stanowisko pomocnika wiertacza.

Wykonujemy odwierty pionowe dla montażu gruntowych wymienników ciepła (tzw. sond) dla instalacji grzewczo-chłodniczych pomp ciepła, od pojedynczych odwiertów dla domów jednorodzinnych po instalacje zbudowane z kilkuset otworów do głębokości nawet 300 m. Zajmujemy się także wykonywaniem odwiertów w celu zaopatrzenia w wodę (studnie głębinowe).

Zakres obowiązków:

  • obsługa wiertnicy,

  • wykonywanie odwiertów pod sondy do pomp ciepła, okazjonalnie studnie głębinowe,

  • dobór płuczki wiertniczej,

  • kontrola nad zapotrzebowaniem materiałowym budowy – przy współpracy z kierownikiem wiertni,

  • współpraca z pomocnikami w zakresie doboru narzędzi, płuczki i technologii robót w zależności od warunków geologicznych,

  • reagowanie na potencjalne zagrożenia,

  • raportowanie o postępie prac,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub wykształcenie min. techniczne z zakresu wiertnictwa,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B, B+E, atutem kat. C,

  • mile widziane uprawnienia dozoru z OUG,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny umowa zlecenie),

  • odzież roboczą, zakwaterowanie, artykuły socjalne, a w okresie zimowym posiłki regeneracyjne, zwrot za dojazdy na budowę komunikacją zbiorową,

  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego PZU na korzystnych warunkach,

  • nocleg w kempingu, czasem w hotelu,

  • stawka 32 zł/h brutto,

  • dodatek delegacyjny 30 zł netto/dzień,

  • premie ("metrówka"),

  • miesięcznie od około 5500 zł do 8500 zł brutto,

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914441717