2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Bogucice
Dodane 09 kwietnia 2024

WILGA KATOWICE – Magazynier/Sprzedawca

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

WILGA Instal-Konsorcjum sieć hurtowni instalacyjnych poszukuje do oddziału w Katowicach na stanowisko :

MAGAZYNIER/SPRZEDAWCA

Zadania:

• Realizacja podstawowych procesów magazynowych tj.

   rozładunek, kompletacja, załadunek towaru.

• Obsługa klientów,

• Prowadzenie dokumentacji magazynowej i sprzedażowej.

• Dbanie porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Bardzo dobra organizacja pracy,

• Dyspozycyjność i rzetelność,

• Umiejętność podejmowania decyzji,

• Umiejętność obsługi komputera (obsługa MS OFFICE oraz Internetu)

• Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w branży

Informacje:

• Praca w systemie od poniedziałku do piątku

Strony www firmy:

• www.wilga.pl

• www.ik.pl

Zgłoszenia CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjna dotyczącą procesu rekrutacji oraz dobrowolne wyrażenie zgód.

W temacie korespondencji proszę wpisać:

„Rekrutacja/Radomsko/KAMS”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

(www.wilga.pl)

ZGODA KANDYDATA NA UDZIAŁ W PROCESIE REKRUTACJI

[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko magazynier prowadzonego przez firmę Wilga Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em, poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wilga sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA – PROCES REKRUTACJI

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wilga Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Częstochowie (ul. Jagiellońska 59/65, 42-200 Częstochowa) . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwo wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wycofania zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Administratorem Danych, mailowo pod adresem: administrator(a)wilga.pl, lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 832148971