2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Żagań
iCredit
Dodane 25 kwietnia 2024

Windykator Terenowy Żagań

Lokalizacja

Żagań

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Rozwijamy Zespół!  Szukamy WINDYKATORÓW TERENOWYCH

Miasto: Żagań

Obowiązki:

  • Czynności windykacyjne w terenie, w adekwatnym regionie,

  • Aktualizacja danych dłużników,

  • Kontakt telefoniczny i e-mailowy w ciągu dnia z dłużnikami i współpracownikami,

  • Monitorowanie terminów płatności ustalonych w ramach negocjacji z dłużnikiem oraz odbieranie rat,

  • Kulturalne zachowanie w przypadku zapytań dłużników i zgłaszanych problemów, potrzeb oraz obaw,

  • Przekazywanie podstawowych informacji dłużnikom,

  • ⁠Troska o poprawność wymaganej dokumentacji,

  • ⁠Dbałość o poprawny obieg dokumentów,

  • ⁠Przygotowywanie raportu windykacyjnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • ⁠Motywacja do podjęcia pracy,

  • ⁠Wysoka kultura osobista,

  • ⁠Umiejętność negocjacji i rozwiązywania sporów,

  • ⁠Dyspozycyjność i chęć pracy w terenie, zamiast pracy za biurkiem,

  • ⁠Zaangażowanie i sumienność,

  • ⁠Umiejętność nawiązywania relacji,

  • ⁠Uważne podejście do pracy z pieniędzmi,

  • ⁠Pełnoletność,

  • ⁠Zdolność do odpowiadania na dużą liczbę telefonów lub e-maili dziennie,

  • ⁠Ciekawość i chęć pomocy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie,

  • ⁠Minimum średnie wykształcenie,

  • ⁠Cierpliwość oraz uważne podejście.

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy: szkolenia wdrażające, teoretyczne i praktyczne, jak również pomoc od przełożonych i doświadczonych współpracowników,

  • ⁠Wynagrodzenie prowizyjne sam/sama ustalasz granicę zarobków w ramach prowizji za podejmowane działanie,

  • ⁠Pracujesz w godzinach, które Ci pasują - swój czas pracy ustalasz indywidualnie z przełożonym,

  • ⁠Bogaty system motywacyjny,

  • ⁠Otrzymujesz zestaw narzędzi, które są niezbędne

    APLIKUJ, PRZEŚLIJ SWOJE CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 912663864