2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Koszutka
Dodane 09 kwietnia 2024

Wirtualna Asystentka / Wirtualny Asystent

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Cześć!

Jesteśmy firmą Assistly, która pomaga przedsiębiorcom odciążając ich w codziennych zadaniach i obowiązkach.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby do długofalowej współpracy na stanowisku Wirtualnej Asystentki/Wirtualnego Asystenta. Jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenie w pracy asystenckiej, jesteś osobą ambitną i zmotywowaną do działania oraz chcesz pracować w 100% zdalnie – ta praca jest dla Ciebie!

Za co będziesz odpowiedzialna/y?

- Skuteczne wspieranie Klientów, odciążając ich w codziennych zadaniach i obowiązkach, jak np.:

  • obsługa maila,

  • zarządzanie kalendarzem,

  • obsługa Social Media (krótki tekst, prosta grafika),

  • obsługa faktur i kontakt z księgowością,

  • research danych,

  • tworzenie baz danych i zestawień,

  • tworzenie dokumentów i pism,

  • usługi concierge ( rezerwacja hoteli, przejazdów, przelotów, organizacja spotkań i imprez firmowych),

  • obsługa sklepu internetowego, panelu szkoleniowego,

  • wykonywanie krótkich telefonów informacyjnych do klientów;

- Zapewnienie efektywności i wysokiej jakości świadczonych usług;

- Dbanie o pozytywne relacje z Klientami;

- Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach zespołu;

- Raportowanie czasu i wyników pracy do Klientów i przełożonego.

Czego oczekujemy?

- Doświadczenia w pracy asystenckiej i pracy zdalnej;

- Znajomości podstawowych narzędzi i programów do pracy zdalnej oraz zarządzania czasem i projektami (np. MS Office, Google, Wordpress, Canva, MailerLite, Trello, Asana, Slack, Calendly, Clockify, etc.);

- Znajomości j. angielskiego na poziomie min B2, znajomość j. niemieckiego lub innego języka będzie dodatkowym atutem;

- Umiejętności skutecznego planowania, organizacji i zarządzania czasem;

- Efektywnej komunikacji interpersonalnej oraz zdolności do budowania pozytywnych relacji z członkami zespołu i Klientami;

- Zaangażowania, sumienności, samodzielności i zdolności do pracy pod presją czasu;

- Otwartości, kreatywności;

- Dostępności przez min. 50-60h w miesiącu z możliwością zwiększenia tej ilości.

Co oferujemy:

- Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z Klientami z różnych branż;

- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności;

- Pracę w 100% zdalną, możesz pracować skąd chcesz, potrzebny jest tylko Internet;

- Elastyczny czas pracy;

- Współpracę z doświadczonym zespołem i jego wsparcie w każdej sytuacji;

- Wsparcie w trakcie okresu wdrożeniowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do 21.04.2024r. W temacie wiadomości prosimy wpisać "CV – Wirtualna Asystentka/Wirtualny Asystent". W treści wiadomości prosimy o kilka zdań, dlaczego jesteś zainteresowana/y pracą jako Wirtualna Asystentka/Wirtualny Asystent i dlaczego uważasz, że jesteś idealną osobą na to stanowisko.

Czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie i na szansę, abyśmy wspólnie kształtowali naszą zawodową przyszłość. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Powodzenia!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 910602166