2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pajęczno
Dodane 02 kwietnia 2024

Wolny etet na stanowisku sprzedawcy Delikatesy Premium Pajęczno

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pajęczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy pracownika , sprzedawcy w sklepie Delikatesy Premium . Ofertę kierujemy wyłącznie do osób zainteresowanych stałym zatrudnieniem.

Możliwe miejsce pracy: Pajęczno , Dylów Rządowy .

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za obsługę klienta, przyjmowanie dostaw, dbanie o ekspozycję, przygotowywanie zamówień, czystość w sklepie.

Mile widziane doświadczenie w handlu .

Oferujemy pracę na podstawie umowy, wymiar godzin dopasowany do potrzeb pracownika, pracę w stabilnej firmie, szkolenie z obsługi urządzeń fiskalnych, terminala do kart płatniczych.

Od Kandydatów oczekuję:

-chęci do pracy,

-dyspozycyjności,

-punktualności,

-pracowitości i uczciwości,

-zaangażowania w obowiązki.

Prosimy o dostarczenie CV bądz kontakt telefoniczny . Na wybrane oferty oddzwonimy . Na wiadomości sms nie odpowiadamy.

Lokalizacja

Pajęczno,

Łódzkie

Łódzkie, Pajęczno
ID: 755137464