2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wołomin
Dodane 19 kwietnia 2024

Wołomin - sklep spożywczy

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Czy masz pozytywną energię i uśmiech, którym chcesz dzielić się z innymi? Jeśli tak, to poszukujemy właśnie Ciebie do naszego sklepu spożywczego!

Co oferujemy:

  • Pełny etat

  • Umowę o pracę lub zlecenie

  • Pracę w systemie zmianowym 6-14 / 14-22, od poniedziałku do soboty

Czego oczekujemy:

  • Pozytywnej energii, która będzie zarażać naszych klientów

  • Uśmiechu, który sprawi, że każdy dzień będzie lepszy

  • Komunikatywności, dzięki której łatwo nawiążesz kontakt z innymi

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy w sklepie będzie dodatkowym atutem

  • Zmysł organizacyjny, który pomoże w utrzymaniu porządku i efektywności

Twoje zadania:

  • Obsługa naszych fantastycznych klientów

  • Pomoc w odbiorze dostaw, byśmy mieli zawsze pełne półki

  • Uzupełnianie towaru, aby nasza oferta była zawsze bogata

  • Precyzyjne spisywanie towaru, by nic nam nie umknęło

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie czekaj! Prześlij nam swoje CV przez OLX lub zadzwoń pod nr 50*****63.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 912976372