2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Jarocin
Mikołaj Lechkun
Dodane 26 kwietnia 2024

Wózkowy/operator wózka widłowego

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu.

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

 Obecnie do oddziału w Jarocinie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Od kandydata oczekujemy:

-Wymagane uprawnienia UDT na wózek widłowy (uprawnienia do obsługi suwnic mile widziane)

-Doświadczenia na podobnym stanowisku

-Samodzielności w realizacji zadań na podstawie codziennej rozpiski prac

-Zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

-Dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

-Przyjmowanie towaru

-Kompletowanie dostaw

-Pakowanie, sprawdzanie kompletności wysyłek

-Załadunek towarów

-Transport wewnątrz wydziałowy

-Zapewnienie ciągłości pracy w brygadach poprzez dostawy komponentów

-Dbanie o porządek

Oferujemy:

-ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie działającej firmie

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-dofinansowanie do kart Multisport

-pakiet medyczny

-owocowo – warzywne czwartki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912616696