2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik Techniczny Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy Kierownika Technicznego Obiektu

 Miejsce pracy : Wrocław

 Zakres obowiązków

·        nadzorowanie , tworzenie oraz przestrzeganie harmonogramu przeglądów technicznych

·        nadzór nad pracą techników obiektu, serwisów, podwykonawców w zakresie bieżącego utrzymania technicznego obiektu oraz prac dodatkowych

·        utrzymanie powierzonej nieruchomości wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi w stanie gotowości eksploatacyjnej w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, wymagania techniczne zawarte w DTR

·        usuwanie, koordynowanie prac związanych z awariami i usterkami koordynowanie, egzekwowanie wydawanych poleceń, motywowanie podległego zespołu do pracy

·        utrzymanie dobrych relacji z Zarządcą( Właścicielem) obiektu

·        zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług

·        optymalizacja kosztów utrzymania technicznego obiektu

·        współtworzenie oraz zarządzanie budżetem w zakresie obsługi nieruchomości

·        prowadzenie sprawozdawczości z zakresu działalności eksploatacyjnej;

·        opiniowanie oraz negocjowanie umów z klientami oraz podwykonawcami;

Wymagania

·        wykształcenie średnie techniczne , mile widziane wyższe techniczne,

·        doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        znajomość prawa budowlanego, przepisów bhp i ppoż. z zakresu związanego z

obsługą techniczną nieruchomości,

·        umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów,

·        komunikatywność,

·        znajomość obsługi komputera ( Excel ,MS-Office)

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

narzędzia pracy,

·        możliwość rozwoju zawodowego,

·        szkolenia

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 722712003