2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Wrocław
  7. Rekrutacja - Psie Pole
Dodane Dzisiaj o 04:25

Wrocław /Specjalista ds rekrutacji / Rekrutacja

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Ogłoszenie Aktualne do czasu zniknięcia ze strony

Agencja Pracy Tymczasowej WORK SOLUTION poszukuje osoby na stanowisku:

Specjalisty ds. rekrutacji / Rekruter

Zaproponujemy Ci !

- stabilne zatrudnienie – wynagrodzenie podstawy + ATRAKCYJNY system motywacyjny

( im więcej dasz z siebie tym więcej zarobisz - nie mamy limitu premiowego)

- pracę w godzinach 9:00 -17:00 w naszym biurze

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer)

Twoje zadania to :

- organizacja i realizacja projektów rekrutacyjnych z zakresu pracy stałej i tymczasowej

- obsługa obecnych zleceń rekrutacyjnych

- pozyskiwanie kandydatów do pracy oraz weryfikacja ich kwalifikacji

- redagowanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych

- przygotowywanie dokumentacji dla działu kadr

Wymagamy od Ciebie jedynie :

- dobra znajomość obsługi komputera (w tym programów Microsoft Office) oraz osobista aktywność w mediach społecznościowych

-znajomość języka Ukraińskiego lub Rosyjskiego (WARUNEK KONIECZNY)

Jeśli spełniasz podstawowe kryteria i szukasz pracy w dynamicznej i szybko rosnącej firmie wszystkiego Cię nauczymy :) Nie czekaj, zgłoś się do Nas !

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 669531392