2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 16 kwietnia 2024

Wsparcie logistyczne działu doposażenia pojazdów

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku ze stałym rozwojem firma AutoArt Jaremko Sp. z o.o., dealer marek Mazda i Hyundai, z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wsparcie Logistyczne działu Doposażenia Pojazdów.

Zakres obowiązków:

·       Utrzymywanie porządku na placu nowych pojazdów

·       Przyjmowanie dostaw części i pojazdów

·       Przygotowywanie przechowalni opon

·       Przygotowywanie pojazdów do wydań

·       Bieżące wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu

Wymagania:

·       Osoba ucząca się

·       Czynne prawo jazdy kat. B (sprawna obsługa pojazdów osobowych/manewrów na placu)

·       Nastawienie na współpracę z zespołem

·       Proaktywność i samodzielność

·       Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Co oferujemy?

·       Umowa zlecenie

·       Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

·       Wsparcie doświadczonego zespołu

·      Praca w miłej atmosferze

·      Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

·      Szkolenia podnoszące kwalifikacje

·      Możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych przez firmę AutoArt Jaremko Sp. z o.o. podczas tej oraz kolejnych rekrutacji prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w tym procesie. Przykładową treść zgody zamieszczamy poniżej: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe, dane wskazane w CV i w liście motywacyjnym (o ile został on załączony) przez AUTOART JAREMKO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mińska 41A, w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Spółkę rekrutacji. Dodatkowo, wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych powyżej w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia także przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę, również na inne stanowiska. Informujemy, że Administratorem danych osobowych przekazanych na potrzeby prowadzonej rekrutacji jest AUTOART JAREMKO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mińska 41A. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest do wglądu w siedzibie Administratora, a także na wniosek skierowany w formie e-mail

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910846140