2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Koszalin
Jeronimo Martins Polska
Dodane 17 maja 2024

Wsparcie pracy Centrum Dystrybucyjnego - umowa zlecenie

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Co zapewniamy?
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 28,50 - 33,50 zł brutto/h
  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Elastyczny grafik i pracę zmianową
Jakich osób szukamy?
  • gotowych do prac w różne dni tygodnia
  • gotowych do pracy fizycznej
  • rzetelnych i uczciwych
  • pełnoletnich
  • posiadających prawo jazdy lub uprawnienia na wózki widłowe
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • przygotowanie towarów do wysyłki do sklepów
  • przygotowywanie kontenerów chłodniczych do kompletacji towarów
  • liczenie towarów, praca ze skanerem
  • obsługa wózka widłowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 917381357