2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chartowo
Dodane Dzisiaj o 16:22

Wulkanizator / serwis opon

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Oferujemy pracę na stanowisku wulkanizatora w warsztacie samochodowym sieci Firststop.

Twój zakres obowiązków:

  • serwis opon, obsługa przechowalni, pomoc przy innych pracach warsztatowych

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • możliwość przyuczenia w zakresie podstawowych czynności serwisowych jak wymiany oleju, filtrów, serwisu hamulców etc

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia na stanowisku wulkanizatora

  • znajomość obsługi urządzeń i maszyn warsztatowych

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • punktualność i zaangażowanie

  • dbanie o powierzone miejsce pracy i mienie

To oferujemy:

Pracę w zgranym, życzliwym zespole. W ramach sieci Firststop udostępniamy możliwość odbywania szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Istnieje możliwość przyuczenia w zakresie podstawowej mechaniki. Zatrudnienie od zaraz. Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

O nas

Zajmujemy się obsługą w zakresie mechaniki, diagnostyki, serwisu klimatyzacji i serwisu opon. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i największymi hurtowniami opon oraz części. Sieć Firststop współdziała we współpracy z firmą Bridgestone - producentem opon klasy premium. Firma zlokalizowana jest w Poznaniu, przy ul. Pokrzywno 4, dokąd dogodnie dojechać można zarówno od strony wylotowej Trasy Katowickiej , jak i od strony Rataj i całego Nowego Miasta. Działamy w obecnej lokalizacji od 2013 roku.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 862114462