2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Radom
Dodane 28 maja 2024

Wychowawca na kolonii, półkolonii z Pinezką - Radom

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Poszukujemy wychowawców w okresie wakacji do pracy na półkoloniach w Radomiu , Jedlni Letnisko oraz na koloniach w górach koło Zakopanego i koło Żywca oraz nad morzem w Łebie organizowanych przez Pinezka Radom

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

-obowiązkowo ukończony kurs wychowawcy lub kierownika-studenci(pedagogiki mile widziani) do 26 roku lub wykształcenie -nauczyciel, pedagog (wiek do 45 lat)

-doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

-niekaralność

-ukończone 18 lat

- wykształcenie minimum średnie

miła aparycja ,pozytywne usposobienie, kreatywność

mile widziane dodatkowe umiejętności: taniec, plastyka, śpiew, zajęcia sportowe, doświadczenie w pracy harcerskiej, kurs dla animatorów ,doświadczenia naukowe, itp..

Zakres zadań

-opieka nad uczestnikami wypoczynku

-prowadzenie różnych zajęć z dziećmi i młodzieżą według scenariusza

Oferowane warunki

umowa zlecenie ,szkolenie z zakresu prowadzonych zajęć z młodzieżą ,zakwaterowanie(kolonie) i wyżywienie na miejscu w ośrodku(kolonie, półkolonie)

podane wynagrodzenie w systemie turnusów, wynagrodzenie netto/brutto

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 761244880