2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Katowice
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wełnowiec-Józefowiec
Uniwersytet Rozwoju
Dodane 29 kwietnia 2024

Wychowawca półkolonijny - instruktor warsztatów edukacyjnych

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Zadania:

  • prowadzenie zajęć w grupie dzieci w wieku od 5. do 13. roku życia, zgodnie z tematyką wynikającą z konspektów - półkolonie z eksperymentami lub z robotyką lub inne np. plastyczne czy kulinarne

  • sprawowanie opieki nad powierzoną grupą dzieci (max. 15 osób)

  • prowadzenie dziennika zajęć

  • możliwość stałej śródrocznej współpracy jako instruktor warsztatów w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków przyrodniczych, technicznych, ścisłych/nauczyciele, pedagodzy),

  • dyspozycyjność w okresie wakacji letnich: 24.06.2024r. - 30.08.2024r. (minimum 2-3 tygodnie)

  • umiejętność przekazywania wiedzy, autentyczna pasja i zamiłowanie do pracy z najmłodszymi,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, kreatywność, pozytywne nastawienie,

  • swoboda w zakresie wystąpień publicznych, umiejętność przekazywania wiedzy dzieciom i młodzieży, pasja i zamiłowanie tematyką,

  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą mile widziane

  • uśmiech, pozytywne nastawienie

  • ukończony kurs wychowawcy wypoczynku (bądź gotowość do jego ukończenia) bądź uprawnienia pedagogiczne lub stopień instruktorski ZHP

Miejsce pracy:

Uniwersytet Rozwoju, Konduktorska 35, 40-155 Katowice, GPP Business park, budynek Stern

i / lub

Oddział Uniwersytetu Rozwoju w SP 11, Katowice, ul. Nasypowa 16 (przy Galerii Libero)

Oferujemy możliwość stałej współpracy!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 876168156