2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
CANPACK Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 08:36

Wydawca magazynowy - Operator wózka z uprawnieniami UDT

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

WYDAWCA MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra (dojazd autobusem linii nr 77)

NASZA OFERTA:

1) Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia);

2) Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie za pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna);

3) Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;

4) Rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów);

5) Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie.

ZADANIA NA STANOWISKU:

1) Prowadzenie prac transportowo–załadunkowych zgodnie z przepisami BHP;

2) Kontrola podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami instrukcji ISO;

3) Aktualizacja stanów magazynowych w poszczególnych polach składowych;

4) Kontrola wyrywkowa przekazywanych do magazynu wyrobów gotowych i złomów pod względem odpowiedniego zgodnego ze zleceniem sposobu pakowania.

OCZEKIWANIA:

1) Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;

2) Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22), co kilka tygodni możliwość pracy na 3-zmianę (22-6);

3) Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne);

4) Odpowiedzialność i sumienność;

5) Samodzielność i operatywność w działaniu;

6) Mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania Reach Truck.

Zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk "APLIKUJ"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 731042595