2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Mazowieckie
  6. Media i PR - Ostrołęka
Dodane 29 maja 2024

Wydawca Online - Dziennikarz

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Znasz nas pod takimi tytułami, jak m.in.: Tygodnik Ostrołęcki, Tygodnik w Ostrowi, to.com.pl, Gazeta Współczesna, wspolczesna.pl, Kurier Lubelski, kurierlubelski.pl, strefabiznesu.pl, telemagazyn.pl.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WYDAWCA ONLINE - DZIENNIKARZ

MIEJSCE PRACY: Ostrołęka

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie serwisu Tygodnika Ostrołęckiego (to.com.pl) oraz lokalnych portali naszemiasto.pl oraz redagowanie Tygodnika Ostrołęckiego (wersja print).

  • generowanie tematów i pomysłów na nowe treści

  • umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów do opublikowania w serwisie

  • samodzielne tworzenie materiałów redakcyjnych

  • odpowiedzialność za wysoką jakość merytoryczną i edytorską publikowanych artykułów

  • optymalizacja pod względem SEO własnych i dostarczonych treści redakcyjnych

  • tworzenie treści wysokoodsłonowych

  • obsługa redakcyjnych kanałów social media

  • praca w trybie dyżurowym

 Nasze wymagania

  • Dobry „warsztat” dziennikarski, umiejętność tworzenia i redagowania interesujących tekstów

  • Znajomość zagadnień z zakresu SEO

  • Doświadczenie zawodowe – w tym doświadczenie dziennikarskie / redaktor online będzie dużym atutem

  • „Lekkie pióro”; jeżeli od zawsze interesowało Cię pisanie i publikowanie - pochwal się tym

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zaangażowanie, motywacja do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność

  • Innowacyjność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży

  • Benefity finansowe (dofinansowanie wakacji, bonus świąteczny)

  • Praca w biurze w centrum miasta

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 916956939