2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolbrom
ES SYSTEM K SP Z O.O.
Dodane 24 kwietnia 2024

Wydział Obróbki Szkła

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 800 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: WOLBROM

Zakres obowiązków:

•      obsługa najnowocześniejszych na rynku maszyn do obróbki szkła;

•      transport szkła między procesami;

•      kontrola jakości na stanowisku pracy.

Wymagania:

•        wykształcenie min. średnie zawodowe/techniczne;

•        doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

•        umiejętność czytania rysunku technicznego;

•        obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych: taśma metryczna, suwmiarka.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji;

·         ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         kontakt z najnowszymi technologiami wytwarzania;

·         możliwość pracy z nietypowymi i innowacyjnymi projektami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 828311501