2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Krynica-Zdrój
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działu mięso, wędliny, sery

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

INTERMARCHE to supermarket o ugruntowanej pozycji na rynku handlowym, działający w Krynicy-Zdrój od 10-ciu lat.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

- polecanie i sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich,

- miła obsługa Klienta,

- dbanie o towar i ekspozycję w ladach,

-kontrola terminów ważności i przyjmowanie dostaw na dział,

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

-aktualna badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

-zaangażowanie w pracę,

-umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

-terminowe wynagrodzenie,

-premia zależna od zaangażowania,

-wsparcie doświadczonych pracowników,

-możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb .

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą poufności .

Lokalizacja

Krynica-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Krynica-Zdrój
ID: 857116001