2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jawor
Dodane 24 kwietnia 2024

WYKLEJANIE BILLBOARDÓW - praca dodatkowa w weekendy!

Wynagrodzenie

33 - 41 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jawor

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Colours Factory Sp.z.o.o., aktualnie poszukuje osób, które są zainteresowane pracą dodatkową w weekendy (sobota od godziny 22 do poniedziałku do godziny 6). Zlecenia są związane z wyklejaniem wielkoformatowych billboardów reklamowych na wolnostojące nośniki reklamowe.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyklejanie wielkoformatowych billboardów reklamowych na nośnikach reklamowych na wskazanym terenie.

Wymagamy:

  • czynnego prawo jazdy kategorii B,

  • własnego samochodu (najlepiej kombii/bus),

  • chęci do pracy oraz umiejętności manualnych,

  • dyspozycyjności - praca odbywa się podczas weekendów (sobota 22:00 - poniedziałek 06:00).

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub współpracę B2B (jesteśmy otwarci również na podwykonawców),

  • stawkę brutto za godzinę między 33 zł a 41 zł (w tym zwrot kosztów przejechane km)

    KLIKNIJ APLIKUJ NA OLX I WYPEŁNIJ FORMULARZ REKRUTACYJNY

Nie masz doświadczenia w wyklejaniu billboardów reklamowych? Nie obawiaj się, wszystkiego Cię nauczymy!

Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci więcej informacji na temat pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 912372468