2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 06 maja 2024

WYSOKIE ZAROBKI operator wózka widłowego

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PepsiCo to jeden z największych pracodawców w Polsce zajmujący się produkcją słonych przekąsek i znanych na całym świecie napojów. Naszych produktów nie musimy nikomu przedstawiać. Znasz chipsy Lay’s, Pepsi, Mirindę, 7Up czy napój Lipton, prawda?

Jeżeli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszych zespołów zapraszamy!

Nasi pracownicy cenią nas za:

  • atmosferę i możliwość pracy z osobami, na których pomoc można liczyć w każdym momencie
  • wypłatę wynagrodzenia na czas i motywujący system premiowy
  • stabilność zatrudniania
  • możliwość rozwoju
  • za współpracę z świetnymi kierownikami
  • dynamikę pracy, codziennie dzieje się coś innego

Obecnie do Fabryki zlokalizowanej w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki (za dyspozycyjność, pracę w godzinach nocnych, wyniki)
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, Pracownicze Plany Emerytalne, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość zdobycia doświadczenia - zatrudniamy osoby bez doświadczenia!
  • pracę w sytemie 4-brygadowym (4x3 zmiana _ _ 4x2 zmiana_ _ 4x1 zmiana _) 1 weekend w miesiącu zawsze wolny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Wykonywanie kompletacji zamówień
  • Dokonywanie załadunków i rozładunków samochodów, wyrobów gotowych oraz palet
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii poprzez płynny odbiór palet z autopaletyzacji
  • Odpowiedzialność za codzienną kontrolę sprzętu magazynowego – wózki widłowe
  • Prowadzenie raportów pracy
  • Praca na terminalu radiowym przy pomocy skanera

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, na magazynie, przy operowaniu wózkami widłowymi
  • uprawnienia do kierowania wózkami widlowymi. Koniecznie wydane przez UDT
  • posiadanie książeczki sanepid lub chęć do jej wyrobienia
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (praca również w weekendy)

Zastanawiasz sie jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie w czasach pandemii?

  • Krok 1. W odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie załącz swoje aktualne CV
  • Krok 2. Oczekuj kontaktu telefonicznego z naszym rekruterem
  • Krok 3. Rozmowa video z liderem magazynu, Od razu otrzymasz odpowiedz !
  • Krok 4. Wykonujesz badania i rozpoczynasz u nas pracę!

Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego otrzymujesz od nas wsparcie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 595181275