2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kurów
Dodane 08 kwietnia 2024

Wystawianie aukcji internetowych, portal Allegro, części samochodowe

Wynagrodzenie

22 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie ofert sprzedaży używanych części samochodowych na platformie Allegro.

  • Wystawianie aukcji allegro oraz Ovoko

  • Fotografowanie części i układanie na półkach

  • Przygotowanie towaru do fotografowania

Wymagania:

  • Znajomość portali Allegro,

  • Doświadczenie z branżą motoryzacyjną.

  • Umiejętność wyceny części samochodowych zgodnie ze stanem i specyfikacją

  • Znajomość rynku części samochodowych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, obsługa komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

Miejsce pracy: Volvo Auto Części Kurów ul. Wojska Polskiego 66 24-170.

Rodzaj pracy: Stacjonarnie

Lokalizacja

Kurów,

Lubelskie

Lubelskie, Kurów
ID: 910424853