2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Bolesław
Dodane 25 kwietnia 2024

z-ca DYREKTORA Restauracji KARCZMA BIDA w Bolesławiu k.OLKUSZA

Wynagrodzenie

6 800 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Restauracja Karczma Bida, znana jest z niepowtarzalnej atmosfery, jaką kreuje niecodzienny wystrój wnętrz lokalu w Bogucinie k.Lublina, Bolesławiu k.Olkusza, oraz Opola. Oferujemy doskonałą tradycyjną kuchnię polską wśród której królują potrawy mięsne oraz wegetariańskie. Stawiamy sobie za cel, aby wszyscy Goście odwiedzający nasz lokal znaleźli odpowiednie dla siebie potrawy, dlatego z uwagą układaliśmy nasze różnorodne i bogate menu. Zawiera ono dania mięsne, wegetariańskie, porcje dla dzieci oraz specjalne potrawy z kuchni FIT.

W związku ze stałym rozwojem Restauracji ogłaszamy nabór na Stanowisko:

z-ca DYREKTORA Restauracji KARCZMA BIDA w Bolesławiu k.Olkusza

Oferujemy:

·      Stabilną i interesującą pracę w przyjemnej atmosferze;

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie;

·      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy;

·      Szkolenia;

·      Elastyczny grafik pracy;

·      Pracę w dogodnym systemie zmianowym;

·      Pakiety medyczne;

·      Możliwość zakwaterowania.

Wymagania dla Kandydata:

·      Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej;

·      Doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz budowaniu dobrych relacji zarówno z pracownikami, jak i Klientami;

·      Wysoka kultura osobista;

·      Odpowiedzialność za powierzone zadania;

·      Posiadanie książeczki sanepidowskiej;

·      Bardzo dobra organizacja pracy;

·      Znajomość pakietu Office;

·      Pasja, zaangażowanie, pozytywna energia i dążenie do najwyższych standardów obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

·      Zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług;

·      Efektywne zarządzanie czasem i ustalanie priorytetów;

·      Zamówienie i kontrola stanów magazynowych;

·      Rekrutacja i szkolenie podległego zespołu;

·      Obsługa kelnerska zgodna z wyznaczonymi standardami;

·      Znajomość karty dań;

·      Empatycznego podejścia do gości;

·      Odpowiedzialność za optymalne funkcjonowanie restauracji;

·      Dbanie o najwyższą jakość serwisu;

·      Zarządzanie rezerwacjami;

·      Delegowanie zadań pracownikom;

·      Odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie restauracji.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Bolesław,

Małopolskie

Małopolskie, Bolesław
ID: 724940470