2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Trzebiatów
Dodane 24 maja 2024

Z-ca kierownika marketu PSB Mrówka w Trzebiatowie

Lokalizacja

Trzebiatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko :

Miejscowość : Trzebiatów

Zakres obowiązków :

  • zarządzanie podległym zespołem

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w sklepie

  • budowanie długofalowej relacji z klientem

  • realizacja planów sprzedażowych

  • współpraca z kierownikami pozostałych oddziałów spółki

Wymagania :

  • wykształcenie – min. średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zespołem , współpraca z klientami)

  • znajomość aktualnych trendów w handlu

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • umowa na czas nieokreślony już po 6 miesiącach

  • stawka ustalana indywidualnie ( w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i kompetencje )

  • premia uzależniona od wyników sprzedaży

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia

  • dofinansowanie do wypoczynku , okazjonalne bony towarowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  za pośrednictwem olx.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Trzebiatów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzebiatów
ID: 917976812