2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Skarżysko-Kamienna
Dodane 30 kwietnia 2024

Zakład Masarski "Żyła" Sprzedawca -nowy sklep Praca Skarżysko-Kamienna

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis firmy:

Dołącz do rodziny pracowników Zakładu Masarskiego „Żyła” – jednego z liderów w produkcji wędlin w regionie. U nas wszystko nabiera smaku a paleta zawsze świeżych i zawsze smacznych produktów jest wyjątkowo szeroka.  Fundamentem naszej firmy są wyjątkowe wyroby oraz wspaniali ludzie – dlatego czekamy właśnie na Ciebie.

Witaj w naszym zespole.

Opis stanowiska: Profesjonalny Sprzedawca w naszym nowo otwieranym sklepie firmowym w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Moniuszki.

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów

  • Doradzanie Klientom przy wyborze produktów

  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu

  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru

  • Składanie zamówień

  • Obsługa kasy fiskalnej

Pasujesz do nas, jeśli

  • Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz

  • Wiesz, jak dbać o relacje z Klientami i lubisz im doradzać

  • Dobrze się czujesz w świecie wędlin i mięsa

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę

Jak o Ciebie zadbamy ?

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego

  • Stabilizacja finansowa i premia za dobre wyniki

  • Ciekawe godziny pracy w systemie zmianowym

  • Wolne poniedziałki i sobotnie popołudnia

  • Komfort sprzedaży towarów zawsze świeżych i smacznych

Kontakt telefoniczny pod nr 79*****67 lub osobisty w siedzibie firmy w Radomiu przy ul. Klwateckiej 10.

www.zyla.radom.pl

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 849089287