2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Małopolskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Zakopane
Dodane 15 maja 2024

Zakopane i okolice - merchandiser PepsiCo praca dodatkowa

Lokalizacja

Zakopane

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z największymi koncernami produkcyjno - handlowymi.

Obecnie, w związku z realizacją projektu dla jednego z naszych kluczowych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Merchandiser stacjonarny PepsiCo

Miejsce pracy:

Zakopane Market spożywczy, ul. Nowatorska 19

Zakopane Market spożywczy, ul. Ustup 5c

Zakopane Market spożywczy, ul. Kościeliska 26

Zakopane Market spożywczy, ul. Janosowka 4

Zakopane Market spożywczy, ul. Droga do Olczy 6

Zakopane Market spożywczy, ul. Kasprowicza 20

Zakopane Market spożywczy, ul. Krzeptówki 99

Zakopane Market spożywczy, ul. Jagielońska 44

Kościelisko Market spożywczy, ul. Nędzy Kubińca 148

Kościelisko Market spożywczy, ul. Karpielówka 2a

Biały Dunajec Market spożywczy, ul. Jana Pawła II 297

Biały Dunajec Market spożywczy, ul. Miłośników Podhala 17a

Poronin Market spożywczy, ul. Za torem 1c

Poronin Market spożywczy, ul. Tatrzańska 5

Ząb Market spożywczy, ul. Ząb 58D

Ząb Market spożywczy, ul. Szlak Papieski 244

Istnieje możliwość wyboru lokalizacji.

Zadania:

·         dbanie o właściwą ekspozycję produktów PepsiCo (napoje i przekąski),

·         uzupełnianie towaru na półkach sklepowych według planogramu, przestrzeganie zasady FIFO, kontrola dat ważności oraz cen,

·         raportowanie serwisu w aplikacji mobilnej,

·         inne zadania związane z wykonywaniem serwisu.

Oferujemy:

·         umowę zlecenie,

·         stawkę 27,70 zł brutto za godzinę,

·         łącznie 126,2 h serwisowych w miesiącu,

·         pracę w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki oraz piątki w godzinach popołudniowych, w zależności od lokalizacji,

·         obsługę kadrową online.

Wymagania:

·         pełnoletność,

·         dyspozycyjność w wymagane dni i godziny serwisowe,

·         status ucznia lub studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 918422925