2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 28 kwietnia 2024

żałobnik - Dom Pogrzebowy

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Chcesz być częścią szanowanej i odpowiedzialnej branży pogrzebowej? Dom Pogrzebowy Szymborscy w Białymstoku poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko żałobnika.

Jeśli jesteś osobą zdecydowaną i gotową do pracy, zapraszamy do aplikowania. Szukamy kogoś, kto nie tylko ma siłę fizyczną, by nosić trumnę i wykopywać groby, ale także serce pełne empatii i szacunku dla zmarłych i ich rodzin.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pogrzebów z pełnym szacunkiem i profesjonalizmem.

  • Przygotowanie ciał osób zmarłych do godnego pochówku.

  • Realizacja przewozów ciał zmarłych z najwyższą dbałością o szczegóły.

  • Kopanie grobów ziemnych zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność oraz wysoka kultura osobista.

  • Punktualność i zaangażowanie w każdy wykonywany obowiązek.

Doświadczenie w branży nie jest konieczne, ale mile widziane. Oferujemy możliwość rozwoju w profesjonalnym i wspierającym środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Istnieje możliwość zatrudnienia jako B2B (jako własna działalność gospodarcza).

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 769148725