2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Warmińsko-mazurskie
  6. Manager restauracji - Ryn
Dodane 05 kwietnia 2024

Zamek Ryn zatrudni osobę na stanowisko Kierownik Restauracji

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ryn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Obowiązki:;

  • zarządzanie zespołem w czasie pracy;

  • rozwiązywanie nagłych lub kryzysowych sytuacji;

  • kontrolowanie jakości potraw;

  • nadzorowanie stanu technicznego lokalu;

  • dbałość o profesjonalną obsługę klienta;

  • przyjmowanie gości;

  • nadzorowanie zaopatrzenia;

  • monitorowanie trendów i działań konkurencji;

Wymagania:

·         Doskonałe umiejętności organizacji czasu pracy.

·         Umiejętność jasnego przekazywania komunikatów podległym pracownikom.

·      Umiejętność zarządzania grupą ludzi.

·         Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.

·         Zdolność strategicznego myślenia, zdolności organizacyjne.

·         Znajomość języka obcego (angielski/niemiecki) w stopniu komunikatywnym.

·         Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy trudnych klientach.

·      Otwartość na ludzi.

·    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Ryn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ryn
ID: 909646966