2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubuskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Konin Żagański
Dodane 18 kwietnia 2024

ZAOPATRZENIOWIEC praca w stołówce pracowniczej

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konin Żagański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmującą się obsługą kantyny pracowniczej na terenie centrum logistycznego poszukuje osoby w roli Dostawcy/Zaopatrzeniowca.

OBOWIĄZKI:

  • Rozwożenie zamówionych posiłków i cateringu z kuchni centralnej do Pracowników zakładu

  • Zarządzanie czasem dostarczania posiłków

  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności

  • Współpraca z personelem obsługi stołówki w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów

  • Drobne prace zaopatrzeniowe wg poleceń managera kantyny

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie zawodowe jako dostawca/ zaopatrzeniowiec,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dyspozycyjność  i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Punktualność

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 20:00

  • Szkolenia niezbędne do pracy na danym stanowisku

Dziękujemy za przesłanie aplikacji, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Konin Żagański,

Lubuskie

Lubuskie, Konin Żagański
ID: 885495544