2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Bogucice
Dodane 19 kwietnia 2024

Zaopatzreniowiec/ Pomocnik

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą, która tworzy nieruchomości z pasją. Odkrywa, projektuje i inwestuje.

Do Naszego zespołu poszukujemy młodą osobę na stanowisko:

  • Zaopatrzeniowca/ Pomocnika.

Zakres zadań:

  • Odbieranie materiałów budowlanych,

  • Rozwożenie materiałów budowlanych do magazynu,

  • Rozwożenie materiałów budowlanych na nieruchomości dla ekip budowlanych,

  • Sprawdzanie ilości dostarczonych materiałów,

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,

  • Bieżąca współpraca z zespołem budowlanym w zakresie zapewnienia odpowiedniego zaopatrzenia,

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B - WARUNEK KONIECZNY,

  • Samochód, który służyć będzie wyłącznie do dojazdu do pracy - WARUNEK KONIECZNY,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Dokładność, samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za swoją pracę,

  • Współpraca z zespołem,

  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Praca z młodym i prężnie rozwijającym się zespołem:

Nasza firma charakteryzuje się młodym i dynamicznym zespołem, który jest pełen energii i entuzjazmu. Pracując z nami, będziesz miała/miał możliwość współpracy z kolegami, którzy mają podobne cele zawodowe i chcą osiągać sukcesy. Wspólnie będziecie tworzyć inspirujące środowisko pracy, w którym każdy będzie mógł dzielić się swoimi pomysłami, zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się jako profesjonalista.

  • Szybki rozwój kariery:

Jesteśmy przekonani, że talent należy nagradzać i doceniać. Dlatego oferujemy Ci możliwość szybkiego rozwoju kariery. W naszej firmie istnieją klarowne ścieżki rozwoju, które umożliwiają awans na kolejne stanowiska i zdobycie większej odpowiedzialności. Jeśli wykażesz się zaangażowaniem, inicjatywą i osiągniesz dobre wyniki, będziemy gotowi wesprzeć Cię w dążeniu do awansu i rozwinięcia się w branży.

  • Świetny klimat pracy:

W naszej firmie stawiamy na przyjazne i inspirujące środowisko pracy. Dążymy do tego, aby każdy pracownik czuł się doceniony, szanowany i wspierany. Tworzymy atmosferę, w której panuje dobra komunikacja, otwartość na nowe pomysły i szansa na rozwój osobisty. Organizujemy również różnorodne aktywności i wydarzenia integracyjne, które umożliwiają budowanie relacji między pracownikami poza miejscem pracy.

Dodatkowo, warto podkreślić, że nasza firma dba o zachowanie wysokich standardów etycznych i zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy. Zapewniamy odpowiednie szkolenia i narzędzia, abyś mógł pracować w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku.

Jeśli jesteś ambitna/y, poszukujesz możliwości rozwoju i chcesz pracować w dynamicznym zespole, zapewniamy Ci, że u nas znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert i możliwości. Dołącz do naszej firmy i zacznij budować swoją karierę.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i wspólnie z nami buduj przyszłość!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912899836