2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdynia
  7. Przedstawiciel handlowy - Chylonia
Dodane 29 kwietnia 2024

Zapraszamy do fantastycznej przygody!!

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamiczną ekspansją naszej firmy, największej firmy energetycznej w Polsce poszukujemy pozytywnie nastawionych osób, chcących realizować się w sprzedaży do klientów biznesowych.

Jeśli chcesz realnie zarabiać nie mniej niż 5-10 tyś zł, oraz jesteś otwarty/a na pozyskanie skutecznych narzędzi i umiejętności pozwalających realizować zamierzone cele zawodowe i finansowe, to zapraszamy właśnie Ciebie do naszej firmy!

Twój zakres obowiązków:

 - Sprzedaż i negocjacje produktów dla firm

 - Przygotowywanie analiz i propozycji ofertowych dla klientów biznesowych

 - Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

- Uczestnictwo w rozwoju i budowaniu marki

Nasze wymagania:

 - Wysoka kultura osobista oraz „orientacja na Klienta" i jego potrzeby

 - Umiejętność zbudowania trwałej relacji biznesowej

 -  Zdolności negocjacyjne

Co dajemy:

- Szkolenia produktowe na najwyższym poziomie w Polsce!

- Działamy za pomocą innowacyjnych metod sprzedażowych

- Precyzyjny plan rozwoju i ścieżki kariery

 - Dodatkowe, cykliczne szkolenia z obszaru rozwoju osobistego - nieodzowny element podnoszący kompetencje zawodowe

 - Indywidualnego Trenera Sprzedaży

 - Możliwości finansowe niespotykane w innych branżach!

Nawiążemy dłuższą współpracę jedynie z osobami nastawionymi na większe zarobki, gotowe na rozwój swoich kompetencji zawodowych, oraz utorowanie/ugruntowanie swojej kariery dzięki programom cyklicznych szkoleń od pierwszego dnia pracy.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś pozytywnie nastawiony/a do życia i lubisz nawiązywać kontakty z ludźmi, aplikuj już teraz :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 907748461